czwartek, 16 lipca 2015

Jak znaleźć prawdziwych przyjaciół, jak poznać się na ludziach, komu ufać a komu nie


Witajcie kochani po dłuższej przerwie. Myślałam, że posty w wakacje będą regularne i będzie ich więcej. Strasznie się rozleniwiłam ale muszę wziąć się w garść i zacząć pisać regularnie. Jakiś czas temu pisałam Wam, abyście pisali mi propozycje na posta. I tak jak prosiłam otrzymałam. I oto on: „ Jak znaleźć prawdziwych przyjaciół, jak poznać się na ludziach, komu ufać a komu nie”. Wielkim ekspertem nie jestem z tych dziedzin więc napisze co myślę. Za każdym razem idąc dalej do szkoły poznajemy nowych ludzi i otoczenie. Nigdy nie wiemy na kogo natrafimy. Komu możemy ufać? Na pewno możemy ufać rodzicom ale jeśli chodzi o grono rówieśników to nie można ufać w 100% bo nie raz tak bywa, że najlepszy przyjaciel Cię zdradzi. Daje taki przykład, że komuś może „odbić”  i stwierdzi, że nie chce się już z Tobą przyjaźnić ale nie zawsze tak musi być. Będąc w gimnazjum lub jesteśmy w szkole średniej takich sytuacji nie powinno być z racji tego, że jesteśmy na tyle dorośli, aby to zrozumieć. Zazwyczaj przyjaciół poznajemy w szkole. Będzie to osoba na którą będziemy mogli liczyć w każdej sytuacji i nie zostawi Cię samej/go z tym problemem. Będziemy mogli się wygadać tej osobie ale przyjaciel nie jest tylko od pomagania ale także jest osobą z którą spędza się świetnie czas i zapamiętuje się te chwile. Mam nadzieję, że napisałam na temat. A teraz zostawiam Was ze zdjęciami, a tu możecie zobaczyć ich więcej http://nataliafotografuje123.blogspot.com/.  22 komentarze:

 1. Hm, ciężko jest poznać się, komy można ufać, a komu nie, ponieważ teraz ludzie udają. W szczególności tylko po to, by mieć jakieś korzyści dla siebie...

  Minimalistyczny- klik :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne zdjęcia :) Ja uważam, że to tylko czas pokazuje jaki ten 'ktoś' jest na prawdę, ale też podałaś dobre przykłady co do tego tematu. Ja ostatnio zakończyłam swoją przyjaźń po tym jak dowiedziałam się jaka ta osoba jest naprawdę.
  Powodzenia w blogowaniu.
  sotiens.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciężko jest teraz komuś zaufać.. Śliczne zdjęcia:)

  Pozdrawiamy cieplutko
  Twins Life (klik) <-- duże zmiany u nas♡

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne zdjęcia :) Ludzie są różni...W dzisiejszych czasach niełatwo komuś zaufać :/
  Pozdrawiam :)
  Nellyer.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Obecnie większość ludzi jest fałszywa... niestety.
  http://sapphireblog1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. W dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć prawdziwego przyjaciela. Często wydaje nam się, że ktoś nim jest, a potem okazuje się, że jednak tak nie było. Ale jeśli już się znajdzie trzeba o to dbać :)
  Super zdjęcia! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ładny i ciekawy blog oraz zdjęcia.

  Zapraszam: http://marzenczas.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że blog się podoba :)

   Usuń
 8. Śliczne zdjęcia, ciężko jest teraz znaleźć prawdziwego przyjaciela, ale jak już się znajdzie to spędza się z nim wspaniałe chwile, które pamięta się później przez całe życie. :)
  http://fotismylife.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. jesteś bardzo ładna, ja miałam przyjaciółke ale jakos sie od siebie oddaliłyśmy i teraz kontaktu prawie nie ma..
  http://luuvmy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje :)
   Przykro mi z powodu przyjaciółki :(

   Usuń
 10. Świetne zdjęcia,ja mam tylko internerową przyjaciółkę

  MÓJ BLOG-KLIK

  OdpowiedzUsuń
 11. ja rzadko komu ufam... + mam chyba takie same okulary.
  nutellaax.blogspot.com [KLIK]

  OdpowiedzUsuń
 12. Trudno poznać się na ludziach, ponieważ w tym czasie są Osoby zakłamanie. Nie mowie tu o wszystkich :D Ładne zdjęcia :*
  Coolcookkate.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń